تنظیمات
سبک نمایش

تمام صفحه

حاشیه دار

منو

ثابت

متحرک

رنگ قالب

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک افزودن به سفارش ها

چسب کاشی و سرامیک آنابُن یک چسب پایه سیمانی بوده و بر اساس استاندارد های اروپا و با مقاومت و طول عمر بالا طراحی گردیده است. به دلیل تولید صنعتی و کنترل کیفیت مستمر، دارای یکنواختی و کیفیت بسیار بالایی است . چسب سرامیک و چسب کاشی آنابُن دارای چسبندگی عالی روی انواع مصالح نظیر بتن هوادار اتوکلاوشده، بلوک های سیمانی از هر نوع ، سفال، آجر و پوشش های سیمانی است. این چسب براساس استاندارد ملی ایران به شماره 12492 آزمون می گردد. این شرکت در تاریخ 93/8/17 موفق به دریافت پروانه علامت استاندارد برای این محصول گردید.این فرآورده دارای گواهینامه اتحادیه اروپا (CE )می باشد.

توجه: فرآورده چسب کاشی و سرامیک دارای استاندارد اجباری بوده و لازم است در زمان خرید به نشان استاندارد توجه گردد.

این چسب برای چسبانیدن کاشی های با جذب آب زیاد و انواع کاشی با جذب آب کم (کاشی پرسلانی، شیشه ای و سنگی) مناسب می باشد.

تغییر شکل پذیری بالا جهت هماهنگی با حرکت های سطح زیرکار و مقاومت در برابر حرارت و شرایط جوی سخت از دیگر مزایای این چسب است.

مقاومت چسبندگی کششی از مهمترین ویژگی های یک چسب کاشی می باشد.که مطابق با استاندارد، مقاومت چسبندگی این چسب بعد از قرار گیری در معرض شرایط استاندارد، غوطه وری در آب، حرارت دهی و ذوب و یخبندان آزمون می گردد.

ضخامت اجرای این چسب 1 تا 6 میلیمتر بوده و از حجم فضای داخلی شما کم نمی کند. توجه شود که در سیستم دوغابی حجم دوغاب خور حداقل 3 تا 4 سانتیمتر است که این حجم به معنای افزایش وزن ساختمان به میزان حداقل 85 کیلوگرم در هر مترمربع می باشد.

چسب کاشی و سرامیک آنابُن را می توان بر روی یک سطح بزرگ اعمال نموده و سپس مبادرت به کاشی کاری نمود.

چسب کاشی و سرامیک آنابُن از قدرت نگهدارندگی آب بالایی برخوردار بوده و به هیچ عنوان نیازی به خیس کردن سطح زیر کار و پشت کاشی نیست. به خاطر چسبندگی بالا استفاده از چسب کاشی بسیار مطمئن می باشد.

مزایای چسب کاشی در قیاس با ملات های سنتی و چسب های شیمیایی:

* چسب آنابُن پایه معدنی بوده و از طول عمر بالایی برخوداراست در حالیکه چسب های شیمایی از مواد آلی تشکیل شده و بدلیل فساد پذیری مواد آلی از طول عمر کمتری برخودار هستند.

*بدلیل سهولت آماده سازی و کاربرد ، سرعت اجرا بسیار بالا می باشد.ضمن اینکه عمر کارایی چسب آماده شده ( مخلوط شده با آب) حداقل 2 ساعت می باشد. چسب کاشی و سرامیک آنابُن مقاومت چسبندگی بالایی داشته (بیشتر از 0.5 مگاپاسکال) و در برابر رطوبت بالا، گرمای بالا و سرمای زیاد مقاوم می باشد.(لازم به ذکر است این نتایج بر روی چسب کاشی بعد از 21 روز غوطه وری در آب،قرار گیری بمدت 14 روز در دمای 70 درجه و پس از گذراندن 25 سیکل ذوب و یخبندان در دمای منفی 17 درجه به دست آمده است. )

*صرفه جویی در میزان مصرف آب جهت آماده سازی مهمترین ویژگی ملات های خشک و این نوع چسب است.

*جهت چسبانیدن کاشی بر روی کاشی بدون کندن کاشی های قدیمی به سهولت استفاده می گردد.

*در رنگهای سفید، خاکستری و در صورت نیاز رنگی تولید می گردد.

*با این نوع چسب هیچ گونه محدودیتی در انتخاب سایز کاشی و سرامیک نخواهید داشت.

*این چسب پایه معدنی و کاملا سازگار با محیط زیست می باشد.

*در پاکت های 25 کیلوگرمی بسته بندی شده و ضمن کاهش مصرف مصالح براحتی در طبقات منتقل می گردد.

*بصورت پاکت در بسته، دارای طول عمر بالایی بوده و می توانید آنرا همانند پاکتهای سیمان برای مدت طولانی نگهداری نمایید. این چسب در چهار رده مختلف برای کاربریهای متناسب آن بشرح زیر تولید شده است: