بلوک هبلکس

AAC block

بلوک سبک هبلکس چیست؟

بلوک سبک هبلکس همان بلوک های بتنی ساده هستند با این تفاوت که دارای تخلخل بسیار زیادی می باشند و همین موضوع باعث می شود تا مقاومت بسیار بالایی را در برابر شرایط مختلف داشته باشند. امروزه در بسیاری از موارد ساختمان سازی از بلوک هبلکس استفاده می شود و می توان به نوعی گفت از پرکاربردترین بلوک های بتنی شناخته می شوند. این بلوک ها دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند که همین ویژگی ها نیز باعث کاربرد بسیار زیاد آن شده اند. 

بلوک هبلکس
خرید بلوک هبلکس

ملات بلوک هبلکس (aac)

بلوک سبک aac محصول جدیدی است که در انواع ساخت و سازهای مسکونی، تجاری و صنعتی کاربرد دارد. این بلوک قابلیت بازیافت دارد و سمی نمی باشد و از آن جا که دارای سلول های هوا در درون خود است سبک وزن می باشد. با این بلوک دیگر نیازی به ملات ماسه سیمان نداشته و به جای آن از چسب مخصوص هبلکس استفاده می شود. با استفاده از چسب هبلکس در هزینه های تان صرفه جویی شده؛ همچنین سرعت دیوارچینی با این بلوک هبلکس بالاتر رفته و در برابر زلزله هم مقاومت بالاتری از خود نشان می دهد. 

سوالات متداول

می توانید سایر سوالات خود را از طریق فرم تماس در انتهای صفحه با کارشناس ما مطرح کنید.

بلوک AAC با جرم حجمی ۵۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب، دارای مقاومت فشاری متوسط بیش از ۲/۵ مگاپاسکال و مقاومت فشاری حداقل بیش از ۲ مگاپاسکال است. 

طبق استاندارد، بلوک سبک هبلکس برای دیوارهای جداکننده و غیر باربر قابل استفاده است و کلیه لوازم مانند کابینت، روشویی، در، پنجره، دکور و… قابل اتصال به دیوار است.  بار نازک کاری از طریق اتصالات به سازه منتقل می شود. 

در نقاطی که نیاز به مقاومت فشاری بیشتر باشد می توان از بلوک هایی با حداقل مقاومت ۴ مگا پاسکال استفاده نمود.

طراحی ساختمان و خواص مصالح به کارگرفته شده در آن، اثر ویژه ای در میزان مصرف انرژی و راندمان انتقال حرارت برای ساختمان های تجاری و مسکونی دارد. 

دیوارها ، سقف ها و کف های ساخته شده از بتن هوادار اتوکلاو شده ترکیبی خلاقانه ازهدایت گرمایی کم و نفوذپذیری کم هوا است. 

خصوصیات عایق حرارتی این محصول، این امکان را برای استفاده کنندگان فراهم می سازد که مصرف انرژی را مدیریت کنند. در نتیجه کاهش هزینه انرژی برای کاربران و مالکان ساختمان، بهبود آسایش زندگی و کاهش تقاضا برای تسهیلات تولید برق را موجب می شود.

با توجه به دقت بالای ساخت (خطا کمتر از ۱/۵ میلیمتر) در صورت اجرای مناسب، دیوار دارای سطح صاف است و به راحتی قابل رنگ آمیزی (رنگ اکریلیک) است. در سطح نمای خارجی نیز انواع نماسازی مشابه گرانولیت یا پلاستر آماده رنگی به صورت مستقیم قابل اجرا است.

پیام شما می تواند آغاز یک مکالمه سازنده باشد.

برای ما پیام بگذارید. کارشناس ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

درباره بلوک هبلکس بیشتر بدانید :